Automax

Sukces wokalistów z KLO i ZSZiO

25 października 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się konkurs wokalny pod nazwą „Moja wiara, moja miłość”, organizowany w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objął Jego Ekscelencja Ksiądz Marian Rojek Biskup Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej.

W przesłuchaniach wzięło udział 51 zespołów, tercetów, duetów i solistów. Na scenie MDK Zamość łącznie zaprezentowało się około 200 osób. Jury w składzie: Pani Magdalena Stopa, Pani Ewa Lisak i Pan Władysław Swacha przyznało w kategorii IV – soliści tytuł laureata uczennicy Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju – Kindze Dziduch.

 

 

Na scenie zaprezentowali się rónież wokalistki z Zespołu Szkół Zaowodowych i Ogólnokształcacych w Biłgoraju: Izabela Pelowska, Anastasia Hitron oraz Diana Kotuła, przy akompaniamencie Kacpra Maksimka i pana Pawła Jaszka. Wyróżnienie w kategorii szkoły ponadgimnazjalne zdobyła uczennica klasy I Technikum Organizacji Reklamy, Diana Kotuła. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Serdecznie gratulujemy!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.