- Reklama -

- Reklama -

Sukces uczennic ZSZiO na olimpiadzie hotelarskiej

W dniach 3 – 6 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu odbył się centralny etap IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, pod tytułem „Wyposażenie techniczne w hotelarstwie”.

W finale uczestniczyło 39 najlepszych uczniów z całej Polski, którzy zostali wyłonieni w trakcie zmagań w etapach okręgowych, w których brało udział ponad 370 uczniów szkół hotelarskich z całej Polski.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących reprezentowały, aż dwie uczennice: Natalia Kaczorowska z klasy III Technikum Hotelarskiego i Anna Pudło z klasy IV Technikum Hotelarskiego.

Etap centralny Olimpiady był podzielony na dwa etapy, pierwszy składał się z testu zawierającego 100 pytań zamkniętych, na którego rozwiązanie było tylko 60 minut.

- Reklama -

Natalia Kaczorowska, zajmując 3 miejsce na 39 uczniów biorących udział w finale, zakwalifikowała się do etapu drugiego, który polegał na obsłudze gościa w recepcji w wybranym języku obcym oraz na obsłudze konsumenta w restauracji hotelowej. Po zmaganiach w finałowej „szesnastce” otrzymała tytuł laureata IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Natomiast Anna Pudło otrzymała tytuł finalisty.

Uczestnicy Olimpiady mieli zapewnione wiele atrakcji m.in.: pokaz i warsztaty gastronomiczne, zwiedzanie hoteli najwyższej kategorii oraz udział w uroczystej kolacji.

Opiekunem Olimpiady była Małgorzata Magoch, nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich. 

Gratulujemy sukcesów!!! I zachęcamy wszystkich uczniów do poszerzania swoich wiadomości i umiejętności poprzez udział w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.