- Reklama -

Sukces Medycznego Studium Zawodowego

 

Joanna Rak uczennica I roku kierunku Technik Usług Kosmetycznych Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju zdobyła pierwsze miejsce w konkursie wizażu. Jej modelką była Klaudia Cielica uczennica II roku Technik Usług Kosmetycznych.

W dniu 26.04.2017r. odbył się Konkurs Wizażu ,, Shine like a diamonds – makijaż sparkling glamour" w ramach III Konferencji Kosmetycznej zorganizowanej przez Medyczne Studium Zawodowe im. PCK w Puławach. W konkursie udział wzięły zespoły uczniów szkół z całego województwa lubelskiego, które prowadzą kształcenie w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych. Rywalizowały one ze sobą zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej. Przedmiotem konkursu było stworzenie całościowej stylizacji – kobiecej elegancji pełnej blasku w świetle fleszy.

Joanna Rak przygotowała modelkę Klaudię Cielica do stylizacji zgodnie z tematem konkursu. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Jury po naradzie ogłosiło, że najlepszą stylizację odznaczającą się szczególną pomysłowością przygotowała uczennica z Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju. Podczas oceny zwracano uwagę na poziom aktywności twórczej, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik makijażu, oryginalne ujęcie tematu, całościową formę i ilość włożonej pracy. Należy podkreślić, że Asia zdobyła najwięcej punktów w części teoretycznej zdobywając 39 punktów na możliwych 40.

- Reklama -

To już kolejny sukces kształcenia na kierunku Technik Usług Kosmetycznych.

W I edycji Konkursu Wizażu nasza szkoła zajęła II miejsce. Te osiągnięcia są wynikiem wielkiego nakładu pracy i zaangażowania doświadczonych nauczycieli – Pani mgr Ewy Gadaj-Pałaszczuk i Pani mgr Renaty Jargieło –Wójcik, oraz dużej determinacji uczennic do zdobywania jak największych umiejętności.

Kształcenie na kierunku Technik Usług Kosmetycznych to bardzo ciekawa propozycja i interesujące rozwiązanie dla wielu dziewczyn i kobiet chcących zdobywać wiedzę i umiejętności z dziedziny kosmetologii i wizażu oraz dające szerokie perspektywy pracy zawodowej w przyszłości i możliwości sukcesywnego rozwoju swoich pasji i zainteresowań.

Należy podkreślić że w bieżącym roku również rozpoczął się już nabór na kierunek Technik Usług Kosmetycznych na rok szkolny 2017/2018. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej szkoły Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju. Dostępne będą różne formy kształcenia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.