kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Sukces ADY w konkursie „Chyże Nóżki 2022″

W miniony weekend w Krakowie odbył się II Ogólnopolski Festiwal Tańca Chyże Nóżki organizowany przez MDK im. K. I. Gałczyńskiego. Przez dwa dni rywalizowało na parkiecie ponad 900 tancerzy w dwóch kategoriach tanecznych nowoczesnej w sobotę i współczesnej.

- Reklama -

W Festiwalu wzięły również udział grupy z MDK w Biłgoraju a były to ADA II, ADA Plus, Ada Młodsza, formacja IRIS oraz Ada Starsza. Konkurencja była na bardzo wysokim poziomie w każdej z kategorii wiekowych a było ich aż cztery.
Każda z grup Ady przyjechała z wyróżnieniem a dziewczynki z ADA II w kategorii debiuty do lat 9 przywiozły złote medale. Poza obejrzeniem wspaniałych prezentacji konkursowych w wykonaniu innych zespołów grupy miały okazję przedstawić swój program, który również spotkał się z dużym aplauzem.
Cały festiwal zakończył się dopiero o 20.00 a przez ten czas dziewczęta kibicowały swoim koleżankom, integrowały się z tancerzami innych zespołów, zawierając nowe znajomości i przyjaźnie, oraz zwiedzały Kraków.
Dla najmłodszych grup było to nowe doświadczenie i na pewno zostanie w ich pamięci na długo. Gratulujemy tancerkom oraz ich nauczycielce pani Edycie Buczek wybitnych sukcesów.

urząd MArszałkowski projekt

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.