- Reklama -

- Reklama -

Stypendyści starosty

20 grudnia najlepsi uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oraz I LO im. ONZ w Biłgoraju otrzymali stypendia za wysokie wyniki w nauce.

Stypendia w I LO im. ONZ

20 grudnia 2019 roku w auli I Liceum  Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju w klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie otrzymali stypendia Starosty Biłgorajskiego za bardzo dobre wyniki w nauce, sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz zawodach sportowych.

Stypendyści Starosty Biłgorajskiego za II okres roku szkolnego 2018/2019:

  1. Nela Fusiarz
  2. Martyna Koman
  3. Maciej Demucha
  4. Weronika Woźnica
  5. Natalia Dyjak
  6. Wiktoria Gurdziel
  7. Magdalena Łęcka
  8. Karolina Obszyńska
  9. Alicja Kwiatkowska
  10. Alicja Ożga
  11. Martyna Kotulska
  12. Aleksandra Kusiak
  13. Kamila Książek
  14. Julia Błazik
  15. Karolina Kłodnicka
  16. Gabriela Bednarz
  17. Tomasz Polski
  18. Paweł Kłubko
  19. Milena Szul
  20. Michał Nizio
  21. Martyna Kołodziej
  22. Martyna Wolanin
  23. Julia Liwak
  24. Martyna Bielecka
  25. Martyna Hyz
  26. Izabela Tutka
  27. Agata Wójcik
  28. Michał Stańczyk
  29. Justyna Małek

- Reklama -

W tym roku szkolnym uczniowie I LO im. ONZ otrzymali także: 10 stypendiów Marszałka Województwa Lubelskiego, 1 stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego, 1 stypendium dla laureata Programu Stypendialnego „Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska” oraz 13 stypendiów Uczniowskiego Funduszu Oświaty dla laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za najwyższe osiągnięcia w nauce oraz sukcesy w olimpiadach i konkursach otrzyma Piotr Łaba, a stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane za najwyższą średnią ocen otrzyma Jakub Złomański.

Stypendia w ZSZiO w Biłgoraju

20 grudnia 2019 roku podczas przed uroczystymi  Jasełkami najlepszym uczniom Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących   zostały wręczone Stypendia Starosty Biłgorajskiego. Za bardzo dobre wyniki
w nauce stypendia otrzymali:

  1. Agnieszka Szymańska kl. IV TT
  2. Patrycja Powroźnik kl. III TG
  3. Agata Saniak kl. III TH
  4. Karolina Ryczko kl. IV TH
  5. Marta Voznenko kl. III TO
  6. Katarzyna Pawlicha  kl. IV TR
  7. Kinga Bednarz kl. II TG
  8. Aleksandra Kruk kl. II TT
  9. Veronika Bunko kl. III TA
  10. Katarzyna Rzeźnik kl. II TH
  11. Gabriela Marczak kl. III TF
  12. Kamila Momot kl. IV TG
  13. Gabriela Bździuch kl. II TG
  14. Marlena Chodara kl. IV TG
  15. Karolina Bartosik kl. IV TH
  16. Agnieszka Rak kl. III TG
  17. Ewelina Ostrowska kl. III TH
  18. Weronika Marcjan kl. III TF
  19. Natalia Swacha kl. III TA

Za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym stypendium otrzymała Natalia Burdzań z klasy III TT.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.