- Reklama -

„Stylowy pupil” – wszystko dla zwierząt w jednym miejscu

Od soboty 12 września przy ul. Czerwonego Krzyża 22 w Biłgoraju otwarte jest Centrum Zoologiczno-Groomarskie. Jest to miejsce, gdzie w przystępnych cenach można nabyć m.in. pożywienie, suplementy diety, kosmetyki oraz wszelkie niezbędne rzeczy do właściwego pielęgnowania zwierzaków.

Galeria fotografii (61 zdjęć)

Pomysł na tego typu miejsce powstał z zamiłowania pani Marzeny Pawelec do zwierząt. Pani Marzena od dwóch lat zajmuje się strzyżeniem psów i w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów postanowiła połączyć swoje pasje. Otworzyła zatem sklep z karmami oraz wszelkimi akcesoriami dla zwierząt. Tak właśnie powstało Centrum Zoologiczno-Groomerskie w Biłgoraju przy ul. Czerwonego Krzyża 22, do którego zaprasza jego właścicielka (nagranie audio poniżej): 

 

– Uwielbiam zwierzęta i wiele o nich wiem. Mam dwie suczki ras: shih tzu i pudel. Jedna z nich jest suczką wystawową z medalami. Jeżdżę z nią na wystawy, stąd też wiedza na temat psów nie jest mi obca, ponieważ na te wyjazdy należy się dobrze przygotować. W planach mamy to, aby w przyszłości była suką hodowlaną – przyznaje pani Marzena Pawelec, właścicielka nowo otwartego Centrum Zoologiczno-Groomarskiego w Biłgoraju.

- Reklama -

        

Wszyscy miłośnicy zwierząt w asortymencie sklepu znajdą m.in: karmę suchą, karmę mokrą dla psów i kotów, smycze, obroże, zabawki, akcesoria do pielęgnacji, kosmetyki, podkłady higieniczne, które uczą psa czystości, karmy sypkie i kolby dla gryzoni, przysmaki dla ptaków, karmy dla rybek, klatki dla ptaków i gryzoni oraz  wszystko, co jest potrzebne do ich wyposażenia  (siano, trociny), legowiska, domki, miseczki, suplementy diety oraz witaminy dla psów i kotów.

Sklep otwarty jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 – 18.00 a w soboty od 9.00 do 14.00. Telefon kontaktowy: 607 084 976. 

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.