- Reklama -

Stwarzał zagrożenie na drodze

W poniedziałkową noc funkcjonariusze biłgorajskiej komendy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Zamościa, który kierował samochodem. Jak się później okazało, znajdował się pod wpływem alkoholu i posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

2 grudnia po godzinie 23.00 w miejscowości Hedwiżyn policjanci biłgorajskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego kierowcę samochodu marki Mercedes.

- Reklama -

– Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierowca miał w organizmie ponad promil alkoholu. Dalsza kontrola wykazała, że 30-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy – informuje rzecznik prasowa KPP Biłgoraj mł. asp. Joanna Klimek.

Po zatrzymaniu funkcjonariusze policji uniemożliwili nietrzeźwemu kierowcy dalsze kierowanie samochodem. Za jazdę samochodem, pomimo sądowego zakazu oraz pod wpływem alkoholu, 30-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz bardzo wysoka grzywna.

- Reklama -

1 komentarz
  1. wiera mówi

    Samochód skonfiskować niech z buta drze baran.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.