- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Studniówka ZSBiO w Biłgoraju (416 zdjęć, film)

Dziś w Janowie Lubelskim w Rezydencji Sosnowej swój bal studniówkowy mają tegoroczni maturzyści uczęszczający do Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących. Razem z osobami towarzyszącymi bawić się będą do białego rana.

- Reklama -

Galeria poniżej (416 zdjęć):

Ten wyjątkowy wieczór wraz z uczniami ZSBiO świętowali również wychowawcy, grono pedagogiczne, dyrekcja szkoły oraz rodzice. Nie zabrakło także zaproszonych gości, wśród których znalazł się starosta biłgorajski Andrzej Szarlip, ks. Paweł Kubiszyn oraz ks. Karol Wilkiel.

To wielki zaszczyt być z wami na tym balu studniówkowym. To wielka radość móc dzielić z wami tę wyjątkową chwilę, w której widać, że z nastolatków staliście się dorosłymi ludźmi. Moje serce i serce nauczycieli oraz waszych rodziców rozpiera duma, jak na was patrzymy dzisiaj. Cieszymy się, jak na naszych oczach dorastacie. Dziś wasz pierwszy ważny w życiu bal – mówi Stanisław Sitarz, dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraj.

Stanisław Sitarz (audio):

Oprócz tego, że będziecie egzaminowani z wiedzy, którą nabywaliście w ZSBiO, będziecie egzaminowani jednak z czegoś więcej – z gotowości do dorosłego życia. Chciałbym wam życzyć, żeby ten egzamin dojrzałości był w 100% zdany. Żebyście podejmowali takie decyzje, z których będziecie zadowoleni – mówi Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski.

- Reklama -

Andrzej Szarlip (nagranie audio):

 

Te kilka lat spędzone w murach tej szkoły były okresem wytężonej pracy nauczycieli. Okresem wzlotów i upadków naszych dzieci. Okresem nauki zdalnej. Pragniemy serdecznie podziękować dyrekcji oraz nauczycielom za lata trudu, które upłynęły nad kształtowaniem młodych ludzi. Za poświęcony czas i wysiłek – mówi Małgorzata Gromadzka, przedstawicielka Rady Rodziców przy ZSBiO w Biłgoraju.

Małgorzata Gromadzka (nagranie audio): 

Polonez w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju:

 

 

red.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.