- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Studniówka biłgorajskiego „Leśnika” (zdjęcia, film)

12 lutego br. swój bal studniówkowy mają uczniowie Technikum Leśnego im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Biłgoraju. Były podziękowania, życzenia i kwiaty, tradycyjny polonez oraz zabawa do białego rana.

- Reklama -

(Galeria fotografii – 160 zdjęć poniżej)

Uczniowie Zespołu Szkół Leśnych zorganizowali swój bal w Zwierzyńcu. Tradycyjnie oprócz młodzieży świętującej 100 dni przed maturą w tym uroczystym wydarzeniu brała również udział dyrekcja Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju, wychowawcy, nauczyciele i rodzice, którym podziękowała dyrektor Barbara Serafin. 

– Dzisiejszy wieczór to efekt determinacji i uporu naszych uczniów. Dzisiejsza uroczystość ma wielki wymiar, to bardzo ważne, że się tutaj spotykamy, że możemy podziękować za wspólne cztery lata nauki i cztery lata radości. Dziękuję wam za odpowiedzialność. Jesteście już po egzaminie zawodowym, a przed wami egzamin dojrzałości. Przed wami najpiękniejszy czas, pierwszy i niepowtarzalny bal. Życzę wam, abyście go długo wspominali, aby był to uroczysty początek waszego dorosłego życia, abyście mieli to szczęście, żeby otaczać się wspaniałymi ludźmi, aby dzielić swoją radość z bliskimi. Życzę wam samych pozytywnych emocji. Darz Bór! – zwróciła się do uczniów Barbara Serafin, dyrektor Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju.

Życzenia dla uczniów oraz grona pedagogicznego w liście okolicznościowym wystosował również Zygmunt Byra, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Odczytała je Barbara Serafin, dyrektor ZSL w Biłgoraju. (Posłuchaj nagrania audio)

- Reklama -

 

red. 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Wojti mówi

    Masku gdie

Zostaw odpowiedź