- Reklama -

- Reklama -

Studniówka „Leśnika”

Na sto dni przed maturą jest jeszcze czas na zabawę. Dziś na balu studniówkowym bawiła się młodzież z biłgorajskiego "Leśnika".

W ubiegłą sobotę (12 stycznia) swój bal studniówkowy mieli uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. Były podziękowania, życzenia udanej matury i tradycyjny polonez.

Uczniowie ZSL zorganizowali swój bal w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim. Wraz z uczniami bawili się zaproszeni goście, a wśród nich: dyrektor departamentu leśnictwa w Ministerstwie Środowiska Jacek Sagan, starosta powiatu biłgorajskiego Andrzej Szarlip, nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj Piotr Mróz. Nie mogło zabraknąć dyrektor Zespołu Szkół Leśnych Barbary Serafin i jej zastępcy Sławomira Magdziarza. Byli również wychowawcy oraz rodzice uczniów.

Studniówka to niezwykły bal, po którym młodzież przekracza próg dojrzałości i odnajduje swoje miejsce. – Niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni i pamiętamy moment, kiedy po raz pierwszy przekroczyliśmy próg szkolnych murów – mówili maturzyści podczas uroczystości.

- Reklama -

– Dzisiejszy wieczór jest naznaczony szczególną mocą. Wszyscy chcemy świętować szczególny okres, kiedy to trzeba będzie przejść do okresu 100 dni, które będą mieć ogromny wpływ na dalsze losy maturzystów i absolwentów. Dla was to noc szczególna. Chcemy z wami świętować ten moment symbolicznego przejścia w stan dorosłości. Nie tak dawno witaliśmy was w murach szkoły, a za chwilę będziecie u progu egzaminu dojrzałości. Ten czas upłynął bardzo szybko – mówiła dyrektor szkoły Barbara Serafin. – Mam nadzieję, że ten czas, który spędziliśmy razem, był czasem dobrym, pożytecznym i czasem, który będziemy miło wspominać. Najważniejsza jest satysfakcja, że wyposażamy was w niezbędną wiedzę i kształtujemy wasze osobowości, abyście odnosili w dalszym życiu sukcesy – dodała.

Głos zabrał także absolwent biłgorajskiego „Leśnika” Jacek Sagan, nadleśniczy Piotr Mróz oraz rodzice. Wszyscy życzyli zebranej młodzieży udanego balu i bardzo dobrych wyników na egzaminie maturalnym.

Poloneza maturzyści tradycyjnie zatańczyli w zielonych mundurach, a bal trwał do białego rana.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.