- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Strzały w Biszczy. Co tu się dzieje?!

Próbowaliście kiedyś strzelać z prawdziwej broni? Jest okazja. W najbliższą sobotę na strzelnicy w Biszczy, w samo południe rozpocznie się trening strzelecki: - Zapraszamy mieszkańców powiatu biłgorajskiego. Będzie można zobaczyć prawdziwą broń i nauczyć się strzelać. Zachęcamy całe rodziny do wizyty. Czekają instruktorzy i pokażemy, że jest to absolutnie bezpieczne - mówi nam Bolesław Byczek, prezes WKS Technik Zamość.

- Reklama -

Co to za okazja, że zachęcamy ludzi do strzelania?

To będzie normalny rekreacyjny trening strzelecki. Trening jak najbardziej otwarty, czyli zapraszamy i tych, którzy już strzelają i mają doświadczenie, ale także tych, którzy chcą zobaczyć jak to wygląda, nauczyć się pod okiem instruktora, spróbować swoich sił i obejrzeć naprawdę wyjątkową broń, którą będziemy prezentować w Biszczy.

urząd MArszałkowski projekt

Absolutnie każdy może przyjść?

Każdy z ulicy, tylko musi zapewnić czy miał do czynienia z bronią. Przy okazji szykujemy ciekawą wystawę broni, a przy okazji trochę strzelania. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak to wygląda, to pod okiem instruktora może sobie strzelić.

Strzelectwo jest bezpieczna rozrywka? Czy przed przyjazdem do Biszczy trzeba się pożegnać z rodziną i znajomymi?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

(śmiech). Proszę nawet tak nie żartować. Ja zajmuję się tym od 1987 roku i absolutnie nikomu włos z głowy nie spadł. Jest wykwalifikowana kadra, są instruktorzy, którzy tłumaczą i uczą krok po kroku co należy robić. Wystarczy tylko słuchać i każdy sobie poradzi.

Jeszcze jedno, bo to weekend i całe rodziny szukają pomysłów. Strzelać będą mogli tylko pełnoletni, czy dzieciaki też?

Dzieci też. Jak będzie opiekun, to młodsi też mogą spróbować. Zachęcamy i zapraszamy. Nie ma żadnych opłat, to jest po prostu promocja strzelectwa i tej strzelnicy w Biszczy. Jak każdemu damy kilka razy postrzelać, to nic się nie stanie. Zapraszamy w sobotę od 12:00 do 18:00

 

 

 

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. xXx mówi

    znowu radnemu kury przestaną się nieść

  2. Malwina mówi

    ooooo a gdzie Victoria skończył się Romanowski i cisza🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.