- Reklama -

Strażacy z Dąbrowicy mają własny kalendarz

Z początkiem grudnia, OSP w Dąbrowicy rozpoczęło sprzedaż kalendarzy ściennych. Jest to pierwszy projekt tej jednostki strażackiej. Cały dochód zostanie przeznaczony na realizację celów statutowych.

Nawet w erze elektronicznych urządzeń jedną z rzeczy, które nie wyszły z użycia, jest kalendarz. Jego różne rodzaje można spotkać w naszych domach, mieszkaniach lub biurach. Jednymi z nich wiszące na ścianach planery, na których zapisujemy ważne wydarzenia oraz informacje. Właśnie dlatego, że tego typu funkcjonalna ozdoba jest bardzo popularna, OSP w Dąbrowicy postanowiło stworzyć na rok 2020 swój własny, pierwszy w historii istnienia kalendarz ścienny.

Jedną z cech charakterystyczną tej jednostki jest to, że w swoich szeregach mają Żeńską Drużynę Pożarniczą. To właśnie te piękne dziewczyny wraz z przystojnymi Druhami znajdują się na stronach kalendarz. Cała akcja kalendarzowa stworzona została po to, aby zdobyć bardzo potrzebną gotówkę do realizacji zadań OSP. Oznacza to, że wspierając jednostkę, pomagamy w jej rozwoju, a co za tym idzie możliwościom zapewnienia nam większego bezpieczeństwa. Cena jednego kalendarza nie jest wysoka i wynosi tylko 20 zł. A został on wydrukowany w limitowanej ilości 500 sztuk.

– W tym roku w naszej jednostce zrodził się pomysł przygotowania kalendarza. Aby prezentował się on jak najlepiej, sesje zdjęciowe z profesjonalnymi fotografami rozpoczęły się już w czerwcu. Druhny, Druhowie oraz członkowie naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej bardzo zaangażowali się w realizację tego przedsięwzięcia. Te kalendarze to szansa na wypromowanie naszej jednostki, jak i możliwość zebrania funduszy na cele statutowe nadchodzącego roku-odpowiada Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowicy, Sławomir Blacha.

- Reklama -

Jak nabyć kalendarz?

Aby dokonać zakupu kalendarza, wystarczy wysłać e-mail na adres poczty elektronicznej: ospdabrowica998@gmail.com lub na stronie Facebook-owej OSP w Dąbrowicy (link: https://www.facebook.com/OSP-w-D%C4%85browicy-774112052781714/) wysłać wiadomość prywatną.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.