przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Strażacy z Rudy Solskiej walczą nie tylko z ogniem

Kolejni ludzie włączają się do akcji i pomocy dla walczącego o życie Oliwierka. Jego matka pochodzi z Tereszpola, a dziecko ma 11 miesięcy. OSP Ruda Solska, - ta sama, która nie ma nawet remizy i sprzęt trzyma w prywatnych garażach - poinformowała Nową Gazetę Biłgorajską o swoim pomyśle. Koszt operacji w Bostonie to aż 3 miliony złotych!

- Reklama -

– Organizujemy zbiórkę aluminiowych puszek w naszej miejscowości. Poprosiliśmy mieszkańców o wstawienie puszek w workach w sobotę rano. Około godziny 10:00 będziemy jechać i  zbierać. . Zebrane puszki przewieziemy i dostarczymy do specjalnych kontenerów w Dereźni – przekazuje OSP Ruda Solska.

Zbiórka trwa o czym informowała Nowa Gazeta Biłgorajska. Strażacy z OSP Tereszpol-Zaorenda zaczęli zbiórkę aluminiowych puszek. Wszystko dla Oliwierka Pszczółkowskiego. Chłopca, który walczy o życie.

Przeczytajcie o szczegółach.Walczą o życie Oliwierka. Od czwartku zbiórka puszek

Jak przekazała nam rodzina dziecka, walka z czasem trwa, bo Oliwier powinien przejść operację już w lipcu.

Oto rozmowa z matką chłopczyka: Walka o życie dziecka. Rodzina błaga o pomoc

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Prosimy mieszkańców powiatu biłgorajskiego i wszystkich ludzi życzliwych, o każdą pomoc. W tej walce, liczy się każdy dzień i każda złotówka. Tu link do specjalnej strony i do wpłat.

zbiórka

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.