Stracił prawko w Biszczy

Wczoraj na trzy miesiące prawo jazdy stracił 40-latek, który przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 67 km/h. Mężczyzna wpadł w miejscu wskazanym przez mieszkańców naszego powiatu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Niemal każdego dnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy kontrolują kierowców m.in. w miejscach, które mieszkańcy naszego powiatu zaznaczają na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako punkty, w których kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość.

Wczoraj około godziny 16:25 w miejscowości Biszcza policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Volkswagen, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Mężczyzna jechał mając na liczniku 117 km/h. Kierującym okazał się 40-letni mieszkaniec gminy Księżpol. Za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem karnym. Zostało mu także zatrzymane na trzy miesiące prawo jazdy.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozwagi za kierownicą i zdjęcie nogi z gazu. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.