- Reklama -

- Reklama -

Strażacy zorganizowali turniej

29 stycznia w Korytkowie Małym, w świetlicy OSP odbył się II Turniej Tenisa Stołowego. Rozgrywki były zorganizowane w dwóch kategoriach wiekowych – do lat 15 i powyżej 15 lat. W pierwszej kategorii wystartowało 10 zawodników, natomiast w drugiej grupie 16. Nie zabrakło kibiców, którzy dopingowali zawodników z każdej grupy.

- Reklama -

W kategorii do 15 lat I miejsce zdobył Kamil Nawrocki, srebro powędrowało do Amelii Kusiak, a na trzecim miejscu znalazł się Kacper Berbeć. Natomiast w kategorii powyżej 15 lat na I miejscu uplasował się Piotr Gawęda, na II znalazł się Kamil Wawszczak natomiast III miejsce przypadło Mirkowi Myszakowi. Każdy uczestnik turnieju otrzymał dyplom, a dla najlepszych czekały medale i puchary oraz słodki poczęstunek. Nagrody wręczyli prezes Zarządu OSP Adam Kiełbasa, radny miejscowości Korytków Mały Lech Kaczor, Usługi Rem-Bud. Mieczysław Kiełbasa oraz Sklep Spoż-Przem. Wiesława Kiełbasa. Nagrody zostały ufundowane przez gminę Frampol oraz lokalnych sponsorów.

Zarząd OSP w Korytkowie Małym dziękuje wszystkim za uczestnictwo i pomoc w zorganizowaniu turnieju oraz sponsorom i zaprasza na kolejne imprezy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.