Strażacy rywalizowali w Chłopkowie (WYNIKI)

Dzisiaj, w Chłopkowie (gm. Frampol), odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin Frampol, Goraj, Turobin. Strażacy rywalizowali ze sobą w biegu sztafetowym z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym. 

W ostatnią niedzielę odbyły się zawody strażackie, w których udział wzięli druhowie z gmin: Goraj, Frampol i Turobin. Łącznie wystartowało 29 drużyn OSP i 1 drużyna MDP. Najlepsi strażacy w gminie Goraj są w Gilowie. W gminie Frampol najlepsi okazali się strażacy zw Smorynia. Gmina Turobin najszybszych strażaków w miejscowości Żurawie. Startująca w zawodach młodzieżówka z Goraja nie odstawała od swoich starszych kolegów. Nie zawiodła też publiczność, która zgromadziła się licznie aby kibicować swoim druhom.

Celem zawodów było mobilizowanie do szkolenia pożarniczego oraz ocena tego wyszkolenia. Wszystkie drużyny rywalizowały w biegu sztafetowym z przeszkodami i części bojowej. Warto zaznaczyć, że oprócz szybkości w wykonywaniu zadań liczyła się również precyzja, gdyż za błędne wykonania naliczane były punkty karne. Nad przestrzeganiem regulaminu zawodów czuwał skład sędziowski złożony z przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju. Przewodniczył mu komendant powiatowy PSP w Biłgoraju bryg. Wiesław Krent.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Wyniki w załączniku! Kliknij w Załączniki!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.