- Reklama -

- Reklama -

Strażacy rywalizowali w Chłopkowie (WYNIKI)

Dzisiaj, w Chłopkowie (gm. Frampol), odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin Frampol, Goraj, Turobin. Strażacy rywalizowali ze sobą w biegu sztafetowym z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym. 

W ostatnią niedzielę odbyły się zawody strażackie, w których udział wzięli druhowie z gmin: Goraj, Frampol i Turobin. Łącznie wystartowało 29 drużyn OSP i 1 drużyna MDP. Najlepsi strażacy w gminie Goraj są w Gilowie. W gminie Frampol najlepsi okazali się strażacy zw Smorynia. Gmina Turobin najszybszych strażaków w miejscowości Żurawie. Startująca w zawodach młodzieżówka z Goraja nie odstawała od swoich starszych kolegów. Nie zawiodła też publiczność, która zgromadziła się licznie aby kibicować swoim druhom.

- Reklama -

Celem zawodów było mobilizowanie do szkolenia pożarniczego oraz ocena tego wyszkolenia. Wszystkie drużyny rywalizowały w biegu sztafetowym z przeszkodami i części bojowej. Warto zaznaczyć, że oprócz szybkości w wykonywaniu zadań liczyła się również precyzja, gdyż za błędne wykonania naliczane były punkty karne. Nad przestrzeganiem regulaminu zawodów czuwał skład sędziowski złożony z przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju. Przewodniczył mu komendant powiatowy PSP w Biłgoraju bryg. Wiesław Krent.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Wyniki w załączniku! Kliknij w Załączniki!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.