- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Stłuczka na ul. Krzeszowskiej

W środowe popołudnie w Biłgoraju na ul. Krzeszowskiej doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Jego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

6 maja, około godziny 14.00 doszło do kolizji na skrzyżowaniu przy wyjeździe z supermarketu Biedronka na ulicy Krzeszowskiej w Biłgoraju. Wzięły w niej udział aż trzy samochody osobowe.

– Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi, 53-letnia kobieta, w skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadzała do zderzenia z samochodem osobowym marki Skoda, za którego kierownicą siedział 22-letni mężczyzna. W następstwie całej kolizji został również uszkodzony zaparkowany Hyundai — relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji

- Reklama -

Pasażer samochodu 53-letniej sprawczyni kolizji został przetransportowany do biłgorajskiego szpitala. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń, co sprawiło, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Za spowodowanie kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych kobieta została ukarana mandatem karnym.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.