- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju jak Biały Dom !

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju będzie teraz jak prawdziwa twierdza. Jak NASA, jak Biały Dom, tylko, że jeszcze bardziej. Nikt nie pozna tajnych planów, które rodzą się w gabinetach, nikt nie piśnie na zewnątrz o tym co się dzieje w urzędzie, nikt nie prześle żadnych danych i nie pokaże dokumentów. A przynajmniej taki jest plan.

- Reklama -

W Starostwie Powiatowym w Biłgoraju trwają obowiązkowe i bezpłatne szkolenia dla wszystkich pracowników urzędu w zakresie cyberbezpieczeństwa. Szkolenia przewidziano w sierpniu i wrześniu w sześciu terminach, żeby każdy pracownik mógł w nich uczestniczyć, a urząd na bieżąco obsługiwać interesantów.
-Na koniec szkolenia przeprowadzony jest test sprawdzający nabytą wiedzę, na podstawie którego, po pozytywnym zaliczeniu uczestnik szkolenia otrzyma dodatkowo certyfikat. Szkolenie w zakresie cyberbezpieczeństwa ma za cel podniesie stanu wiedzy osób, które na co dzień realizują zadnia związane z administracją systemów teleinformatycznych oraz przetwarzaniem dokumentów elektronicznych – informuje Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.
Przez szkolenie ma być zminimalizowane ryzyko wycieku informacji poufnych i ważnych dla Starostwa. Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Cyfrowy Powiat”.
info/foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju/washingtonpost

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Pasternak mówi

  Ustawka dla foto i niegrafa. Żadnej twarzy nie widać. Czy to wstyd pracować u rusłana w ,,białym domku” ??? Wszystko na poziomie: Tytuł, opis, fotki …

 2. Uwaga mówi

  Żeby ktoś tego zle nie skojarzył.
  Ale Bialy dom dziś kojarzy się większośći wykształconych Polaków jako gniazdo zla.
  Jak os decyzjna napasci grabieży innych krajów szczególnie Arabskich z ich złóż naturalnych. Przecież nikt inny jak USA grabi po dzień dzisiejszy te kraje. Po wojnie ustanawiają tam swoją władze.

 3. Janosik mówi

  Dziennikarstwo sięgnęło dna

 4. Jako mówi

  jak był z borowcem to wszystko wyciągał z innych i pluł ,a teraz tajemnica i szkoli jak nie powiedzieć,pora na zmianę ,bo to reżim

  1. ryży łachmyta mówi

   A kto strzelał do górników , kto pałował uczestników marszu nie podległości kto wyrywał laptopy dziennikarzom . Reżim to był za peło i oby nie wrócił.

   1. Odp mówi

    czy wieśniaku jesteś chory psychicznie? potrzebujesz pomocy?
    bo majaczysz.
    Nie odróżniasz ze skończony skompresowany pis dziś dostanie przy wyborach w d….?
    idź sam glosuj z księdzem.

 5. bląd dziunia mówi

  No jak to tak żaden pezelowiec czy inny lewacki kret nic nie piśnie i nic nie wywlecze nawet żadnego fejka i to tak przed wyborami . Oni nic innego nie potrafią to znaczy ciężkie czasy dla totalsów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.