- Reklama -

- Reklama -

Staranował ogrodzenie i uciekł

W nocy z piątku na sobotę w Biłgoraju doszło do wypadku drogowego. W środku nocy kierowca samochodu osobowego wjechał w przydomowe ogrodzenie. Mimo że sprawca uciekł, udało się go zatrzymać. Zostawił tablicę rejestracyjną swojego samochodu.

W nocy z piątku na sobotę biłgorajscy policjanci zostali skierowani na ul. Romanowskiego w Biłgoraju, gdzie doszło do zdarzenia drogowego, którego sprawca zbiegł. Policjanci ustalili, że w wyniku uderzenia pojazdu ogrodzenie, brama wjazdowa i samochód właściciela posesji zostały uszkodzone. Po sprawcy na miejscu zostały tablice rejestracyjne.

- Reklama -

Policjanci szybko ustalili właściciela pojazdu, następnie w trakcie przeczesywania pobliskiego terenu zobaczyli grupę osób, która zaczęła się nerwowo zachowywać na widok radiowozu. Po krótkiej rozmowie okazało się, że to kierowca i pasażerowie poszukiwanego samochodu. Jak ustalili policjanci, kierowcą bmw był 18-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec. Mężczyzna oświadczył policjantom, że faktycznie, uderzył w ogrodzenie, przestraszył się i odjechał, ukrywając samochód w pobliskim lesie. 18-latek był trzeźwy. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

Kierowca bmw za rażące łamanie przepisów ruchu drogowego i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stracił uprawnienia do kierowania. Stanie również przed sądem.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.