- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Staranował dwa samochody

41-latek z Biłgoraja, pomimo wypitego alkoholu wsiadł za kierownicę swojego samochodu. Doprowadził do kolizji, w której poważnie uszkodzone zostały dwa pojazdy. Grozi mu kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zdarzenie miało miejsce w sobotnie południe 16 listopada na ul. Sikorskiego w Biłgoraju.

– 61-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, chcąc skręcić na jeden z parkingów, zatrzymał się, aby przepuścić jadące na wprost pojazdy. Za nim zatrzymał się 33-letni mieszkaniec gminy Tereszpol, który kierował samochodem marki Seat. W pewnym momencie w tył seata uderzył kierowca samochodu marki Renault, siła uderzenia była tak duża, że seat uderzył w tył peugeota – informuje Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej Komendy Policji.

Jak się okazało, kierowca renault był pod wpływem alkoholu. Miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Uszkodzenia pojazdów były spore. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne samochodów renault i seat. Natomiast 41-latek, który doprowadził do zderzenia, stracił prawo jazdy. Dodatkowo stanie on przed sądem. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.