Szkolenie język ang/niem/ros

Stłuczka w centrum miasta (Aktualizacja)

Brały w nich udział dwa pojazdy.  26-latka z gm. Zwierzyniec kierowała samochodem marki Audi. Nie udzieliła ona pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 42-latkowi z gm. Józefów. Kierował on Fordem. 

Kierujący byli trzeźwi. Do szpitala trafiło 6 osób. 

 

AKTUALIZACJA 

Wczoraj około godziny 15:30 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Komorowskiego w Biłgoraju doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia pojazdów marki Audi i Ford trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj około godziny 15: 30 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Komorowskiego w Biłgoraju doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodów osobowych m-ki Audi i Ford. Jak ustalili policjanci, 26-letnia mieszkanka gminy Zwierzyniec, która kierowała audi nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu 42-latkowi z gminy Józefów, który jechał fordem. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, w obu pojazdach znajdowali się pasażerowie. W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Biłgoraju zostały przewiezione trzy osoby. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Policja apeluje o zachowanie rozwagi za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.