- Reklama -

- Reklama -

Stłuczka czterech samochodów – Aktualizacja

Tuż po godzinie 16 na drodze wojewódzkiej 835 (tuż za wiaduktem kolejnowym) doszło do kolizji czterech aut. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. Nie ma poszkodowanych.

Są utrudnienia w ruchu.

Policja apeluje o ostrożną jazdę.

- Reklama -

AKTUALIZACJA:

Wczoraj w Biłgoraju na ul. Jana Pawła II w tym samym czasie doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W pojazd BMW, którym kierował 20- latek z gm. Biłgoraj uderzył jastrząb, który uszkodził szybę, dach i wyrwał antenę CB radia. Widząc to zdarzenie kierująca VW 40- latka nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył pojazdu marki Audi Q5, które z kolei uderzyło w tył Audi A 4.

20-latek z gm. Biłgoraj kierujący BMW niewątpliwie był zaskoczony kiedy w przednią szybę jego samochodu uderzył jastrząb. Ptak uszkodził nie tylko szybę ale również pogiął dach i wyrwał antenę CB radia. Mężczyzna włączył światła awaryjne i zaczął zjeżdżać na pobocze. W tym samym czasie za pojazdem BMW jechała kierująca Audi- A4 42-latka z gm. Goraj oraz kierująca Audi-Q5 57-latka z gm. Frampol i 40-latka z gm. Dzwola, która prowadziła VW.

   40-latka nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył pojazdu marki Audi Q5 , które uderzyło w tył Audi A 4. Nie doszło do zderzenia z pojazdem BMW. Kierująca VW za spowodowanie kolizji otrzymała mandat i punkty karne. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tych zdarzeniach drogowych również jastrząb, który poleciał dalej. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.