- Reklama -

- Reklama -

Sprzęt dla szkół

We wrześniu i październiku 2021 r. do Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju trafił nowy sprzęt komputerowy za ponad 200 tys. zł.

We wrześniu i październiku 2021 roku do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju trafiły nowe zestawy komputerowe, laptopy, drukarki, skanery oraz oprogramowanie. Pracownie zostały doposażone na kwotę 314 tys. zł brutto. To nie wszystko, w najbliższych tygodniach szkoły nabędą kolejny sprzęt komputerowy za ponad 200 tys. zł. Nowe zestawy zastąpią stare wysłużone urządzenia.

- Reklama -

Zakup sprzętu i jego dostawa odbyła się w ramach projektu „Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego”. Jego całkowita wartość wynosiła ponad 5,2 mln zł, a wartość dofinansowania to 4,7 mln zł, a wkład własny powiatu biłgorajskiego to 522 tys. zł.

Do klasopracowni RCEZ i ZSZiO trafiły zestawy komputerowe z systemem operacyjnym, switche, drukarki duplex, skaner, drukarki laserowe, oprogramowania do grafiki wektorowej, pakiety oprogramowań biurowych, kserokopiarki, kalkulatory proste, ekrany podwieszane 120 cali, projektory, tablet 10 cali, urządzenie wielofunkcyjne, wizualizery, routery i laptopy.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.