- Reklama -

Sprawiedliwy remis

Victoria Łukowa na własnym stadionie zremisowała z Olimpiakosem Tarnogród.

W ramach 14. kolejki zamojskiej klasy okręgowej na własnym stadionie Victoria Łukowa podejmowała Olimpiakos Tarnogród. Spotkanie drużyn z dolnych rejonów tabeli nie zwiastowało emocji, a tych jednak nie zabrakło.

Spotkanie rozpoczęło się od ataków z obu stron. To gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Dobre dośrodkowanie wykorzystał niepilnowany Dominik Karaszewski i Łukowa otworzyła wynik spotkania. Olimpiakos się nie załamał i jak przystało na solidną drużynę, dążył do wyrównania. Stało się tak już w pierwszej połowie spotkania za sprawą Dominika Skubisza, który umieścił piłkę w siatce. Dalsza część połowy była bardzo wyrównana i wynik nie uległ już zmianie. W drugiej połowie spotkania obie drużyny chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Olimpiakos stworzył sobie dwie dobre sytuację, po których zawodnicy gości znaleźli się sam na sam z bramkarzem Victorii, jednak w obu przypadkach boczny arbiter zdecydował o podniesieniu chorągiewki, mimo że zawodnicy nie przebywali na pozycji spalonej. W końcówce spotkania to Victoria mogła strzelić zwycięskiego gola, jednak jej zawodnik uderzył tylko w słupek, wynik spotkania nie uległ już zmianie i obie ekipy podzieliły się punktami.

- Reklama -

Kolejne spotkanie Victoria Łukowa rozegra na wyjeździe z Gromem Różaniec, a Olimiapiakos Tarnogród na własnym boisku podejmie Błękitnych Obsza. Wszystkich sympatyków zapraszamy na te mecze.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.