- Reklama -

Spotkanie z psychodietetykiem

Grupa wsparcia "Razem łatwiej" zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych na spotkanie z psychodietetykiem. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Specjalnych.

Działalność grupy wsparcia została zainicjowana wykładem pt. "Autyzm i niepełnosprawność intelektualna – zaburzenia współtowarzyszące". Poprowadziła go dr Bożena Śpila, psychiatra. Udział w wykładzie był bezpłatny. Odbył się w połowie marca. 

Już 23 kwietnia w Zespole Szkół Specjalnych odbędzie spotkanie z psychodietetykiem, a w maju z ratownikiem medycznym, natomiast kolejne z innymi specjalistami. 

Koordynatorem grupy jest Lidia Młodowiec, nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy pod numerem tel. 84 627 49 64. 

Kwietniowy wykład poprowadzi mgr Monika Dzięglewska, psychodietetyk z Insignis w Lublinie. Po wykładzie odbędą się konsultacje indywidualne. 

Grupa wsparcia prowadzona jest w ramach projektu pt. "Sieciowanie na rzecz poprawy sytuacji osób ze schorzeniami psychicznymi w województwie lubelskim". Dofinansowany on jest ze środków Aktion Mensch e.V., natomiast realizowany w partnerstwie ze Związkiem Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych. W ramach tego międzynarodowego projektu w województwie lubelskim powstało pięć grup samopomocowych, w tym jedna w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.