- Reklama -

- Reklama -

Spotkanie z dziennikarzem Pawłem Lisickim

Fundacja Gaudium et Spes zaprasza na spotkanie autorskie Pawła Lisickiego dotyczące książki „Kto fałszuje Jezusa?". Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia o godz. 17 w parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju.

- Reklama -

Paweł Lisicki jest dziennikarzem, publicystą, pisarzem. W latach 2006-2011 był redaktorem naczelnym dziennika „Rzeczpospolita”, w latach 2011-2012 redaktorem naczelnym tygodnika „Uważam Rze” a od 2013 jest redaktorem naczelnym tygodnika „Do Rzeczy” 

Dziennikarz – nowa definicja, zadania i obowiązki. Dowiedz się więcej o kulturze WATCHDEER

Spotkanie poprowadzi ks. Krystian Bordzań, wikariusz parafii pw. św. Jana Pawła II. Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek red. Pawła Lisickiego: „Kto fałszuje Jezusa?” i „Wiosna Kościoła, która nie nadeszła” (Wydawnictwo Esprit).

- Reklama -

Wstęp wolny!

„Wydarzenie Wielki Post 2022 z Janem Pawłem II w Biłgoraju bierze udział w Programie „Warto być Polakiem”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego”. Organizacja wydarzenia w ramach projektu pn. Razem mamy MOC! Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź