- Reklama -

Spotkanie opłatkowe Solidarnej Polski

5 stycznia w Ośrodku Edukacyjnym "Sosna" w Biłgoraju spotkali się sympatycy i członkowie Solidarnej Polski, aby wspólnie podsumować ubiegły rok.

Z udziałem posłanki Agaty Borowiec, posła Tadeusza Cymańskiego, członka zarządu województwa lubelskiego Sebastiana Trojaka, odbyło się w Biłgoraju spotkanie działaczy i członków Solidarnej Polski. Na wstępie wiązanką tradycyjnych kolęd przywitał zebranych Chór Męski „Klucz” z Majdanu Starego. Następnie głos zabrał Andrzej Borowiec, szef lokalnych struktur Solidarnej Polski, który powitał zebranych.

Krótkie podsumowanie minionego roku oraz życzenia na nadchodzący rok złożyła wszystkim obecnym posłanka Agata Borowiec. W podobnym tonie wypowiadał się także poseł Tadeusz Cymański.

- Reklama -

Po wspólnej modlitwie przyszedł czas na przełamanie się opłatkiem i wzajemne życzenia. W świąteczny nastrój wszystkich zebranych wprowadził koncert kolęd chóru „Opoka” z Łukowej oraz wokalistek z Józefowa, a poczęstunek przygotowały panie ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.