- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Spotkanie liderów AgroUnii w Biłgoraju. Będą tworzyć struktury

6 maja w Biłgoraju przedstawiciele AgroUnii zapraszają na spotkanie, które będzie dotyczyło spraw związanych z trudną sytuacją w rolnictwie. W planach jest również stworzenie struktur powiatowych tego ugrupowania.

- Reklama -

Nie jest to pierwsze spotkanie organizowane w naszym mieście, poprzednio liderzy AgroUnii, będąc w Biłgoraju, zachęcali do manifestowania w stolicy, pisaliśmy o tym w artykule pt. Rolnicy z powiatu mobilizują się do strajku (kliknij tutaj).

Spotkanie będzie dotyczyło sytuacji na rynku rolnym, zagrożeń jakie niesie obecna sytuacja, bieżących problemów polskiego rolnictwa, tworzenia struktur powiatowych, rozbudowy związku zawodowego oraz opracowania założeń programowych. Zapraszamy wszystkich rolników do udziału w spotkaniu – mówi Jarosław Miściur, przedstawiciel AgroUnii w województwie lubelskim.

Grzegorz Wróbel

Otwarte spotkanie z koordynatorami AgroUnii zaplanowane jest na piątek 6 maja br. o godz. 18, w restauracji Cafe u Dorosza (ul. Kościuszki 1, Biłgoraj). Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym wydarzeniu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.