- Reklama -

- Reklama -

Spotkania kosmetyczne z firmą Mary Kay

- Reklama -

Kobiety na całym świecie pragną, aby kosmetyki, których używają, przynosiły widoczne efekty. Nad jakością produktów Mary Kay czuwa zespół naukowców, poddając je wielu testom, korzystając przy tym z zaawansowanych technologii. Dzięki temu mamy pewność, że produkty z oferty Mary Kay będą odpowiednie i bezpieczne dla każdej kobiety, a konsumenci otrzymają to, na czym najbardziej im zależy: innowacyjne produkty, na które każdy może sobie pozwolić, ciesząc się z efektów ich działania. Każdego roku firma Mary Kay przeprowadza ponad pół miliona testów, aby zapewnić, że każdy składnik i produkt odpowiada najbardziej rygorystycznym standardom bezpieczeństwa i jakości.

  3 lutego (w piątek) we współpracy z Katarzyną Markowicz właścicielką Baru Blue na ul. Bohaterów Monte Cassino 5 odbyło się spotkanie kosmetyczne. Panie miały możliwość wypróbowania kosmetyków Mary Kay, każda miała wykonany zabieg pielęgnacyjny na dłoniach oraz twarzy. Dowiedziały się również, jakie potrzeby ma ich skóra obecnie i jak powinna przebiegać codzienna prawidłowa pielęgnacja. Spotkanie zakończyło się lekkim dziennym makijażem.

urząd MArszałkowski projekt

Korzystając z oszczędności życia w kwocie 5 000 dolarów i pomocy 20-letniego syna Richarda Rogersa, Mary Kay Ash w piątek, 13 września 1963 r. otworzyła swą firmę marzeń. Mary Kay za swe motto przyjęła złotą zasadę: najlepszy sposób postępowania dosłownie w każdej sytuacji polega na tym, by nie czynić drugiemu, co tobie niemiłe. Wierzyła także, że trzeba mieć w życiu odpowiednio ustawione priorytety, co w jej przypadku przedstawiało się następująco: na pierwszym miejscu wiara, na drugim rodzina, na trzecim kariera. I tymi zasadami firma kieruje się do dzisiejszego dnia. Mary Kay pomogła niezliczonym kobietom na całym świecie w dotarciu do sukcesu na własnych warunkach i staniu się sobie samej sterem, żeglarzem i okrętem. 

  Wszystkich zainteresowanych takim darmowym spotkaniem i miło spędzonym czasem zapraszamy do kontaktu ze Starszą Niezależną Konsultantką Mary Kay, tel.: 881 918 205 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.