Sportowcy nagrodzeni

Najlepsi sportowcy mijającego roku szkolnego nagrodzeni zostali podczas tegorocznego Podsumowania Roku Sportowego. Uroczystość odbyła się 16 czerwca w Zespole Szkół Ogólnokształcących.

PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2015/16

Najlepsi uczniowie – sportowcy

Szkoły Podstawowe

1m Droździel Jakub – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

2m Lejb Kacper – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

3m Goch Natalia – Szkoła Podstawowa w Łukowej

4m Gil Wiktoria – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

5m Mirek Jakub – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

6m Szoździńska Daria – Szkoła Podstawowa w Łukowej

7m Marzec Wiktoria – Szkoła Podstawowa w Smólsku

8m Kusiak Weronika – Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

9m Chmura Izabela – Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

10m Sykuła Szymon- Szkoła Podstawowa w Goraju

Gimnazja

1m Hałka Wiktoria – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

2m Pyda Aleksandra – Gimnazjum w Goraju

3m Grasza Bartosz – Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju

4m Rak Agnieszka – Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju

5m Dziura Marlena – Gimnazjum we Frampolu

6m Rafał Szymanik – Gimnazjum w Korczowie

7m Skałecka Kamila – Gimnazjum w Józefowie

8m Piętak Dominik – Gimnazjum we Frampolu

9m Wnęk Zuzanna – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

10m Zygmunt Natalia – Gimnazjum w Aleksandrowie

Licealiada

1m Bielański Jakub – RCEZ w Biłgoraju

2m Luchowski Daniel – ZSBiO Biłgoraj

3m Sawa Kacper – LO ONZ Biłgoraj

4m Kuna Paulina – ZSBiO Biłgoraj

5m Pyda Sylwester – RCEZ Biłgoraj

6m Macioch Małgorzata – LO ONZ Błgoraj

7m Kłos Piotr – RCEZ w Biłgoraju

8m Kapuśniak Aleksandra – ZSBiO Biłgoraj

9m Bada Agnieszka – LO ONZ Biłgoraj

10m Surmacz Agata – ZSZiO Biłgoraj

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKÓŁ

Igrzyska:

1m Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju – dyr Marian Kurzyna

2m Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie – dyr Lucyna Wszoła

3m Szkoła Podstawowa nr 2 w Biłgoraju – dyr Teresa Bogdanowicz

4m Szkoła Podstawowa w Goraju

5m Szkoła Podstawowa we Frampolu

6m Szkoła Podstawowa w Teodorówce

7m Szkoła Podstawowa w Smólsku

8m Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy

9m Szkoła Podstawowa w Obszy

10m Szkoła Podstawowa w Woli Radzięckiej

Gimnazjada:

1m Gimnazjum w Aleksandrowie- dyr Jan Palikot

2m Gimnazjum we Frampolu – dyr Elżbieta Chmiel

3m Powiatowe Gimnazjm w Biłgoraju- dyr Marian Klecha

4m Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju

5m Gimnazjum nr 3 w Biłgoraju

6m Gimnazjum w Tarnogrodzie

7m Gimnazjum w Turobinie

8m Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju

9m Gimnazjum w Soli

10m Gimnazjum w Obszy

Szkoły ponadgimnazjalne

1m ZSBiO Biłgoraj – dyr Stanisław Sitarz

2m LO ONZ Biłgoraj – dyr Marian Klecha

3m RCEZ Biłgoraj – dyr Jerzy Buczko

4m ZSZiO Biłgoraj

5m ZSL Biłgoraj

6 ZSOiZ Turobin

7m ZS CKR Różańcu

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.