- Reklama -

- Reklama -

Sportowcy dla SOS Biłgoraj (Film)

Czy można pomagać, będąc małą grupą ludzi? Na to pytanie bardzo dobrze odpowiedzieli biłgorajscy sportowcy, którzy zorganizowali zbiórkę dla dzieci z Wioski d Dziecięcej SOS w Biłgoraju.

23 grudnia biłgorajscy sportowcy z klubu Street Workout Biłgoraj zorganizowali zawody, podczas których odbyła się zbiórka pieniędzy na zakup niezbędnych artykułów dla dzieci z Wioski Dziecięcej SOS Biłgoraj. Jak mówi jeden z organizatorów, zbiórka miała nie tylko pomóc dzieciom, ale i pokazać wszystkim, że nawet małe kluby dzięki swojemu zaangażowaniu są w stanie wiele zrobić.

– Dzisiaj mają miejsce zawody street workout. Jest to czas przedświąteczny, dlatego chcieliśmy w jakiś fajny sposób zakończyć sezon tutaj u nas w klubie – mówi Dominik Paluch, organizator zbiórki. – Zawody połączyliśmy ze zbiórką pieniędzy, które chcielibyśmy przeznaczyć na SOS Wioskę Dziecięcą w Biłgoraju – dodaje.

- Reklama -

Ten drobny gest sprawił, że dzieci z biłgorajskiego domu dziecka otrzymały dwa kartony wypełnione artykułami spożywczymi.

– Bardzo dobrze, że są organizowane takie akcje, które łączą przyjemne z pożytecznym, tak jak w tym przypadku sport i pomaganie. To pokazuje, że małe grupy młodych ludzi mogą dużo zrobić dla potrzebujących dzieci – mówi jedna z uczestniczek zawodów.

~Kuliński Michał

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.