Sportowa Gromada

W niedzielę 14 lipca w Gromadzie odbył się XVIII Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj. Poza rozgrywkami sportowymi nie zabrakło również dodatkowych atrakcji. Były m.in. pokazy strongmanów.

 

Widzowie zgromadzeni na boisku sportowym w Gromadzie mogli być świadkami emocji w meczach finałowych. Na murawie rywalizowało kilka drużyn z terenu gminy Biłgoraj. Były to drużyny z Bidaczowa, Hedwiżyna i Ignatówki, Gromady, Majdanu Gromadzkiego i Nadrzecza, Soli, Dąbrowicy i Kolonii Sól, Korytkowa Dużego i Dereźni.

Najlepsza okazała się drużyna z Dąbrowicy. Drugie miejsce przypadło piłkarzom z Soli, natomiast III miejsce drużynie z Gromady. Królem strzelców został Paweł Hadam. Najlepszy zawodnik to Piotr Rękas, a najlepszy bramkarz Kacper Ćwikła.

Oficjalne otwarcie turnieju nastąpiło w niedzielę 14 lipca br. Na boisku piłkarzy i kibiców przywitał wójt gminy Biłgoraj Wiesław Różyński.

Atrakcyjnymi przerywnikami pomiędzy meczami były pokazy strongmanów. Organizatorzy przygotowali również zabawy dla dzieci, m.in. darmowe animacje i dmuchane zamki. Na zakończenie dla publiczności zagrał zespół „Meffis”. Gwiazdą wieczoru był zespół Pudzian Band, który rozbawił i porwał do tańca zgromadzonych.

XVI Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych zorganizowali: Wójt Gminy Biłgoraj, Ochotnicza Straż Pożarna w Gromadzie, Uczniowski Klub Sportowy w Gromadzie, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju oraz Mieszkańcy Gromady i Majdanu Gromadzkiego

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.