- Reklama -

- Reklama -

Spore zmiany w Olendrze Sól

Nowy trener, nowy prezes i nowi piłkarze. Prawdziwe trzęsienie ziemi przeszedł grający w piłkarskiej klasie A - Olender Sól. W rozpoczynającej się w ten weekend rundzie wiosennej, wyniki mają być lepsze: - Chcemy przynajmniej o dwa miejsce wyżej w tabeli zakończyć sezon - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, nowy prezes Olendra - Adam Czyżo.

- Reklama -

Z nowym trenerem przystępują do walki o ligowe punkty piłkarze Olendra Sól:

– Zmęczenie materiału, dlatego po prostu w styczniu zrezygnowałem z prowadzenia zespołu z Soli. Może byłem już za długo? – mówi były już szkoleniowiec, Mirosław Król.

Mało tego, nie ma też dotychczasowego prezesa, Dawida Muzyki: – Po prostu ja już się nie zajmuję klubem i nie chcę tego nawet komentować – tłumaczy. Co się dzieje w Olendrze?! – Mamy trochę zmian w klubie i wierzę, że gorzej nie będzie – wyjaśnia nowy prezes Olendra, Adam Czyżo.

- Reklama -

Szkoleniowcem klubu z Soli został Łukasz Mika.

– To trener, który pochodzi z Suchej Beskidzkiej, a nie tak dawno pracował też z juniorami w Ładzie Biłgoraj. Młody ambitny trener. Będą też nowe twarze. Do Olendra wraca Artur Muzyka z Łady Biłgoraj, będzie też Dawid Czapla z Igrosu Krasnobród i nasz wychowanek Szymon Kiełbasa, który grał ostatnio w Błękitnych Obsza. Pozostali zostają, nikt nie zgłosił chęci odejścia. Kadra nam się poszerzyła, czego już dawno nie było. To ważne, bo wiadomo, jak to wygląda na tym poziomie rozgrywek i często kluby mają problem, żeby skompletować skład na mecz.  Kilku chłopaków wróciło z zagranicy, kilku chcemy trochę „odkurzyć” i wierzymy, że poprawi to wyniki na wiosnę. Chcemy się po prostu spokojnie utrzymać i poprawić miejsce w tabeli, zwłaszcza że nie wiadomo, ile drużyn spadnie do klasy B. My tam się nie wybieramy. Wiemy, że rywale nie spali w zimie i też się wzmocnili, choćby Sokół Zwierzyniec. Chcemy przynajmniej o dwa miejsce wyżej w tabeli zakończyć sezon – zapowiada prezes Olendra.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

O zmianach we wszystkich klubach z powiatu biłgorajskiego, grających w klasie A, przeczytacie tylko u nas. Szczegóły w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Od wtorku w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.