- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Spisz się” w nocy…

"Noc spisowa" to pomysł Głównego Urzędu Statystycznego. Akcja organizowana jest po to, aby dać możliwość tym osobom, które z nadmiaru dziennych obowiązków samodzielnie nie spisały się jeszcze do tej pory. Możliwość taką w najbliższą sobotę oferuje również Urząd Miasta w Biłgoraju.

- Reklama -

Do końca Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zostało już tylko 9 dni. Przypominamy, że spis jest obowiązkowy.

Dla wszystkich osób, które jeszcze nie wzięły udziału w spisie, a nie są w stanie tego zrobić samodzielnie przez Internet na stronie spis.gov.pl, w ostatni weekend, w którym można się jeszcze spisać, w całej Polsce w najbliższą sobotę 25 września odbędzie się „Noc spisowa”.

W siedzibie Urzędu Statystycznego w Lublinie oraz oddziałach w Białej Podlaskiej, Chełmie, Radzyniu Podlaskim i Zamościu w najbliższą sobotę urzędnicy będą przyjmować interesantów aż do północy.

W całym województwie do tego pomysłu przyłączyło się trzydzieści gmin. Jest wśród nich także Biłgoraj. Tutaj będzie możliwość spisania się do godziny 20. Będzie to można zrobić w siedzibie Urzędu Miasta Biłgoraja Plac Wolności 16 na pierwszym piętrze budynku. Dla mieszkańców będą zapewnione punkty spisu.

- Reklama -

Gminne Biuro Spisowe w Biłgoraju w ramach akcji „Noc spisowa” w dniu 25 września br. (sobota) czynne będzie w godzinach 8.00-20.00.

Zatem kto nie zdąży samodzielnie spisać się w dzień, może to zrobić przy pomocy innych także w nocy.

[poll id=”37″]

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.