- Reklama -

- Reklama -

Sparingi naszych piłkarzy

Piłkarze z powiatu biłgorajskiego przygotowują się do rundy wiosennej. Czwarta liga i okręgówka wznawiają rozgrywki w połowie marca, klasa A w ostatni weekend marca, a drużyny klasy B w połowie kwietnia. Większość zespołów rozgrywa już mecze kontrolne. W tym niemal wszystkie nasze drużyny z okręgówki.

- Reklama -

Aż 11 goli w drugim zimowym sparingu Grom Różaniec. Ostatecznie czwarty zespół zamojskiej okręgówki przegrał z ŁKS Łowisko 4:7 ( liderem klasy okręgowej grupa: Stalowa Wola). Spotkanie odbyło się na boisku w Majdanie Starym.

Grom Różaniec – ŁKS Łowisko 4:7 (2:3)

Bramki: Stanislav Volkodav, Arkadiusz Kwiatkowski, Kamil Kaproń, Wojciech Lis.

W sparingu zagrali: Łukasz Szawara, Michał Mielniczek, Dawid Konopka, Maciej Gałka, Kamil Hanas, Stanislav Volodav, Kamil Kaproń, Konrad Puchacz, Volodymyr Halych, Dawid Pigan, Arek Kwiatkowski, Przemysław Kozyra, Robert Pałubski, Michał Bukowiński, Wojciech Lis.

W kolejnym sparingu przeciwnikiem Gromu zespołu będzie Victoria Łukowa. Mecz zostanie rozegrany w w niedzielę, 11 lutego o godzinie 12:00 na boisku w Majdanie Starym.

_____________________________________________________________________________

Drugi test ma za sobą także Olimpiakos Tarnogród. Na boisku w Wiązownicy, Start Lisie Jamy wygrał z Olimpiakosem 5:2. Start to jedenasta drużyna klasy okręgowej w grupie Jarosław. W tabeli Olimpiakos wygląda podobnie, bo po rundzie jesiennej zamojskiej okręgówki jest dziewiąty, na boisku widać było jednak różnicę.

 

Start Lisie Jamy – Olimpiakos Tarnogród  5:2

Bramki dla Olimpiakosu: Wojciech Gierula, Robert Bodek.

Skład: Szponar D.- Kruk M.,Klecha R., Świtała K., Klimczak B.- Szymanik B., Stetskiv R., Gierula W., Ziomek Ł.- Bodek R., Grabowski M.

___________________________________________________________________________

Sparing numer jeden i remis Tanwi Majdan Stary. Przeciwnikiem był LKS Skołoszów, lider jarosławskiej klasy okręgowej: – Obie drużyny zaprezentowały solidny poziom, jednak wiemy, że jeszcze jest wiele do poprawy – ocenia zespół z gminy Księżpol. Mecz zakończył się remisem 2:2, a obie bramki dla Tanwi zdobył Kacper Maciocha (jedna z karnego). Skład Tanwi:

A.Kniaź, K.Blicharz, M.Kiełbasa. Ł.Kusiak, P.Papierz, A.Dziura, K.Maciocha, D.Janda-D.Zawidczak, T.Blicharz, A.Kusiak, Ponadto grali: J. Olszewski, T. Micyk, S. Gęborys

D. Lekan, M. Margol.

______________________________________________________________________________

W innych meczach kontrolnych:

Gryf Gmina Zamość – Victoria Łukowa 2:0

Zdrój Horyniec – Błękitni Obsza 8:3 (4:0)

 

foto: Zdrój Horyniec

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.