Solidarna Polska zaprasza do współpracy

Przedstawiciele Solidarnej Polski w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych zapraszają do współpracy osoby uczciwe i prawe. – Jeżeli masz dobrą opinię i chcesz zaangażować się w działania naszego ugrupowania, to jest wśród nas dla ciebie miejsce – mówi pełnomocnik Solidarnej Polski w powiecie biłgorajskim.

Solidarna Polska, to polska partia polityczna założona w 2012 roku. Jej liderem jest Zbigniew Ziobro, obecny minister sprawiedliwości. Solidarna Polska posiadała reprezentację w Sejmie, Senacie oraz Parlamencie Europejskim. Od 2015 Solidarna Polska wraz z PiS i Porozumieniem (do 2017 Polską Razem) współtworzy rząd.

W nadchodzących wyborach samorządowych Solidarna Polska chce zbudować listy kandydatów do Rad Powiatów i Rad Gmin. Także w powiecie biłgorajskim przedstawiciele tego ugrupowania zapraszają do współpracy osoby, które chcą się zaangażować. – Jeśli bliskie co są nasze ideały, jesteś osobą o dobrej opinii i chcesz zaangażować się w nadchodzących wyborach samorządowych, dołącz do nas – mówi pełnomocnik Solidarnej Polski w powiecie biłgorajskim, zamojskim, tomaszowskim i hrubieszowskim Andrzej Borowiec. – Zależy nam na zbudowaniu mocnych, pełnych list Solidarnej Polski w powiecie biłgorajskim. Tworzymy podwaliny także do zbliżających się wyborów parlamentarnych – dodaje.

Można kontaktować się za pośrednictwem Internetu (Facebook lub adres andrzej.borowiec@onet.eu ) lub dzwoniąc pod numer 534-979-967. Wszystkie propozycje zostaną uwzględnione.

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.