- Reklama -

- Reklama -

Śmiertelny wypadek. Zderzenie osobówki z autobusem

Tragiczny wypadek w Zalesiu (pow. zamojski). To niewiele ponad 40 km od Biłgoraja. Kierujący samochodem marki Rover 29-latek zjechał na przeciwny pas i wjechał pod jadący z naprzeciwka autobus przewożący przedszkolaki. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. 5 osób, w tym 4 dzieci trafiło do szpitala.

- Reklama -

Do wypadku doszło w miejscowości Zalesie (powiat zamojski) na drodze powiatowej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Rover zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autobusem. W wyniku wypadku 29-latek kierujący osobówką został zakleszczony w aucie. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydobyć go z pojazdu. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierowcy autobusu nic się nie stało. Podróżowało z nim 7 przedszkolaków wraz z opiekunką. 5 osób, w tym 4 dzieci zostało przewiezionych do szpitala na badania. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 42-latek kierujący autokarem był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura. Droga w wyniku wypadku była zablokowana.

- Reklama -

-Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków.- przekazuje KWP w Lublinie.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Dominikkedz mówi

    Proszę rodziny dzieci o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.