- Reklama -

Śmiertelny wypadek w Zagrodach

Dziś o godzinie 16.15 w miejscowości Zagrody w gminie Goraj doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Droga jest nieprzejezdna.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 16. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu fiat 24-latek z Lublina z nieustalonych przyczyn na łuku jezdni zderzył się z ciągnikiem siodłowym z naczepą marki Volvo. Kierował nim mieszkaniec powiatu krakowskiego. Był trzeźwy. Kierowca fiata zginął na miejscu.

Droga jest zablokowana. Policja kieruje objazdami.

- Reklama -

AKTUALIZACJA:

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj około godziny 16:00 na DW 835 w miejscowości Zagrody. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca samochodu marki Fiat jadący z przyczepką z nieustalonej na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą.
Doszło do czołowego zderzenia pojazdów, w wyniku którego 24-letni kierowca fiata, mieszkaniec pow. lubelskiego na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Jak ustalili policjanci kierowca volvo, 52-letni mieszkaniec pow. krakowskiego był trzeźwy. Na czas trwania czynności procesowych prowadzonych przez policjantów droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. Podróżujący byli kierowani przez mundurowych na wyznaczone objazdy.
Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.