- Reklama -

- Reklama -

Śmiertelny wypadek w Niemirowie – Aktualizacja (FOTO)

- Reklama -

Dziś około godz. 8.00 doszło do wypadku w Niemirowie. Na razie przyczyny zdarzenia nie są znane. Wiadomo jedynie, że udział w nim brało kilka pojazdów. Jedna osoba zginęła na miejscu. Kilka osób było uwięzionych w zakleszczonych pojazdach. Kilkoro uczestników wypadku zostało przetransportowanych drogą lotniczą do szpitali. Na miejscu lądowało kilka helikopterów pogotowia ratunkowego. Wśród poszkodowanych były dzieci.Akcja trwa. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji i straż. Droga jest zablokowana. Samochody są kierowane na objazdy.Policja apeluje o szczególną ostrożność na drodze.

AKTUALIZACJA:

urząd MArszałkowski projekt

Jedna osoba zginęła a sześć osób w tym trójka dzieci zostało rannych. To bilans porannego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 835 w powiecie biłgorajskim. W miejscowości Niemirów na łuku drogi doszło do zderzenia renault megane z lancią. Pomimo prowadzonej reanimacji na miejscu zmarła 29-letni pasażerka renault. To pierwszy tragiczny w skutkach wypadek podczas tegorocznej akcji Znicz na drogach naszego województwa.

Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają biłgorajscy policjanci. Jak wynika ze wstępnych informacji do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na łuku drogi wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Niemirów gm. Frampol. W wypadku zginęła na miejscu pasażerka renault megane, 29-letnia mieszkanka gm. Goraj. Sześć osób (w tym trójka dzieci) zostało zabranych do szpitali. Z renault do szpitala trafił kierujący pojazdem 32-letni mężczyzna i 4-letnie dziecko. Z drugiego pojazdu marki Lancia do szpitala pojechali: 34-letni kierujący oraz 31-letnia pasażerka, a także dwójka dzieci w wieku 4 i 6 lat. Droga została zablokowana na czas wykonania wszystkich niezbędnych czynności procesowych w obecności prokuratora. Od godziny 13.00 ruch na drodze został przywrócony.

Przypominamy, że trwa policyjna akcja Znicz. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność nie tylko w okolicach cmentarzy, ale także poza nimi. Ruch na wszystkich drogach jest większy niż zwykle. Niestety główne przyczyny wypadków to wciąż nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa i nie zachowanie ostrożności na drodze.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.