- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Śmiertelny wypadek w Luchowie Górnym

Biłgorajscy kryminalni zatrzymali 23 latka kierującego mercedesem, który po najechaniu na leżącego na jezdni 36 latka nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca wypadku. Mężczyzna w wyniku obrażeń zmarł na miejscu. Policja ustala szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 1:00 w miejscowości Luchów Górny, powiat biłgorajski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscu nieoświetlonym, na leżącego na jezdni 36 letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego najechał kierujący, który nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

Operacyjna praca biłgorajskich policjantów doprowadziła do ustalenia, że kierującym samochodem marki Mercedes był  23–letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań, które wykażą czy w chwili zdarzenia był trzeźwy. Niestety 36-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, na którego najechał mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

urząd MArszałkowski projekt

Obecnie trwają czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności i przebieg wypadku.

 

KPP Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.