- Reklama -

- Reklama -

Śmiertelny wypadek w Goraju

Wypadek w Goraju na drodze wojewódzkiej 835. W wyniku zderzenia forda i ciężarowej scanii śmierć poniósł 91-letni kierowca osobówki. To mieszkaniec gminy Frampol, który wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod koła ciężarówki.

- Reklama -

Dzisiaj tuż po godzinie 9:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Goraj na drodze wojewódzkiej numer 835. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy wstępnie ustalili, że 91-letni mieszkaniec gminy Frampol kierując samochodem osobowym marki Ford wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod jadący drogą wojewódzką samochód ciężarowy marki Scania. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji 91-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci ustalili, że 42-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który kierował ciężarówką był trzeźwy.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe, ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, ustalają świadków, przeprowadzają oględziny.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Gostek mówi

    4 wypadek śmiertelny w tym sam miejscu może pora zamontować tam fotoradary? Bo bilgorajska policja ma ważniejsza sprawy np pilnowania biedronki we frampolu i kręcenia tam statystyk? Cała ta droga w gminie Goraj jest pełna niebezpiecznych miejsc, gdzie na przejście dla pierwszy 1/20 aut się zatrzyma przepuścić pierwszego, na 8 km dw 835 zginęło juz z 30 osób od czasu remontu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.