- Reklama -

- Reklama -

Smakowity początek wiosny

Pierwszy dzień wiosny w majdańskiej szkole był pełen atrakcji. Kolor zielony królował nie tylko na szkolnych korytarzach, ale i na talerzach, gdyż dzieci tego dnia przygotowywały pyszne i zdrowe posiłki podczas I Konkursu Kulinarnego. Owocowe sałatki, koktajle, musy i desery o finezyjnych nazwach, które zaproponowali uczestnicy konkursu, zaskoczyły i organizatorów i jurorów. Wytypowano jednak najładniejsze dania, które przygotowano i podano bardzo starannie. W kategorii szkoła podstawowa zwyciężyli: Wiktoria Głuszczak i Patrycja Kapka (I miejsce), Patrycja Koperwas i Patrycja Iwańczuk (II miejsce), Dawid Wryszcz i Szymon Grabias (III miejsce). W kategorii gimnazjum: Natalia Rybak i Aleksandra Rój (I miejsce), Natalia Szcząchor i Magdalena Wolanin (II miejsce), Angelika Kapica i Karolina Pawełko (III miejsce). Organizatorem konkursu był nauczyciel Robert Pawluk, a nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Uczniowie Zespołu Szkół mogli także wziąć udział w pokazie kulinarnym w ramach programu "Trzymaj formę", który jest realizowany w tej szkole. Prelekcję na temat zdrowego żywienia zaprezentowali uczniowie i wykładowcy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Biłgoraju. Było także przygotowanie zdrowych posiłków – zielonego smoothie, muffinek bananowych i kolorowych koreczków. 

- Reklama -

Dla najmłodszych przygotowano występ podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Był także wiosenny pokaz mody, w którym motywem przewodnim była wiosna, kwiaty i bajkowe postacie. 

Na zakończenie obchodów pierwszego dnia wiosny w szkole odbyły się rozgrywki sportowe.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.