- Reklama -

Słowiki w drodze po statuetki

Prawie 80 młodych artystów powalczy w tym roku o statuetki „Józefowskiego słowika”. Podczas tegorocznego Małego Festiwalu Piosenki Dziecięcej, który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w Józefowie, publiczność obejrzy 40 występów.

Soliści i zespoły będą prezentować po jednym utworze z własnym akompaniamentem lub półplaybackiem, które będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie klas I- III oraz IV-VIII szkół podstawowych. Swoich przedstawicieli na tegorocznym festiwalu będą miały placówki m.in. z Biłgoraja, Lublina i Zamościa oraz z Józefowa i Majdanu Nepryskiego w gminie Józefów. Najlepsi otrzymają specjalne statuetki z józefowskiego kamienia.

Otwarte dla publiczności przesłuchania rozpoczną się w niedzielne popołudnie o 13.00 na „Scenie pod sosnami” przy Szkole Podstawowej w Józefowie, która organizuje imprezę razem z miejscowym ośrodkiem kultury.

Festiwal będzie jedną z atrakcji Festynu Rodzinnego, którego uczestnicy będą mogli obejrzeć pokazy tresury psa policyjnego i sprzętu strażackiego, zagrać w turnieju piłki nożnej oraz skosztować lokalnych frykasów. W programie są również liczne atrakcje dla najmłodszych, w tym zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, malowanie twarzy i wykonywanie dekoracyjnych fryzur, a także gry i konkursy.

*

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Niezadowolony mówi

    Konkurs wokalny stworzony tylko po to, żeby promować swoich. Wszystkie miejsca na podium zajęły miejscowe dzieci. Nie polecam nikomu z zewnątrz. Na wyniki trzeba było czekać w nieskończoność. Jury niesprawiedliwe.

  2. Niezadowolony mówi

    Konkurs wokalny i festyn rodzinny, na którym za wszystko trzeba płacić, nie wiem kto to wymyślił.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.