- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Słoneczka witają wakacje! (foto/wideo)

Słoneczka z przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju zaprosiły nas dziś na wyjątkowe zakończenie roku w swojej grupie. Były dyplomy, nagrody, pożegnania i wspólne śpiewanie. Przedszkolaki podzieliły się z nami również swoimi wakacyjnymi planami i dobrymi radami. Co powiedzieli?

- Reklama -

Słoneczka to grupa pięcio i sześciolatków z przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. Dzieciaki spędziły razem kilka lat, a dla niektórych z nich dziś nadszedł czas pożegnania.

 

Z okazji zakończenia roku dzieci otrzymały dyplomy, nagrody i podziękowania. One również (przy małej pomocy rodziców) podziękowały pani Dorotce za opiekę, naukę i wspólnie spędzony czas. Nie obyło się bez łez wzruszenia.

 

urząd MArszałkowski projekt

Gdy emocje nieco opadły, Słoneczka, specjalnie dla czytelników Nowej Gazety Biłgorajskiej, zaśpiewały wakacyjną piosenkę. Wcześniej zaś  opowiedziały nam o swoich wakacyjnych planach. Jesteście ciekawi, co nam powiedzieli?

Rozmowy ze wszystkimi Słoneczkami ze Szkoły Podstawowej nr 1 przeczytacie w najbliższy wtorek, tylko w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

 

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

 

 

\

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.