- Reklama -

Skosił znaki drogowe

 

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 23 latek, który pomimo wypitego alkoholu wsiadł za kierownicę BMW. Jego jazda nie trwała zbyt długo, bo najpierw uderzył w znak drogowy, a potem wjechał do rowu. Mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18:20. Policjanci patrolujący miejscowość Żary zauważyli stojący w przydrożnym rowie samochód m-ki BMW, a obok auta leżący przewrócony znak drogowy.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował 23 latek z powiatu janowskiego, który jak wykazało przeprowadzone przez nich badanie, był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna podróżował z pasażerem, jego rówieśnik również znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie ponad 0,5 promila. Mężczyźni nie potrzebowali pomocy medycznej.

23 letni kierowca tłumaczył mundurowym, że stracił panowanie nad pojazdem. Policjanci zatrzymali blankiet prawa jazdy należący do kierowcy oraz sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu. 23 latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.