- Reklama -

- Reklama -

Skandaliczne obrazki z Biłgoraja! Tak urzędnicy zadbali o dzieci (foto)

-To przechodzi wszystkie szczyty absurdu! Nowa władza stawia na selekcję naturalną, czy o co tu chodzi?! Chcą ponabijać nasze dzieci na pale jak jacyś barbarzyńcy!? - grzmią rodzice i pokazują nam zepsute trampoliny na placu zabaw pod Urzędem Miasta zabezpieczone ... sterczącymi kijami od miotły. Zdjęcia dla tych, którzy myślą, że widzieli już wszystko

- Reklama -

Plac zabaw na Placu Wolności praktycznie zawsze wypełniony jest po brzegi. Znajdują się na nim trzy trampoliny, które dość często ulegają awarii.  Ale to, w jaki sposób zostały teraz zabezpieczone budzi spore wątpliwości rodziców, co do intencji osoby bądz osób, które postawiły tę konstrukcję:

-To jakiś absurd! Jedna trampolina działa, dzieciaki skaczą i w każdej chwili mogą wylądować i postawionych na sztorc kijach od miotły! Absurd! Jeszcze kilka tygodni temu nasz obecny burmistrz chętnie rozdawał cukierki, integrował się tu z mieszkańcami, obiecywał. A teraz co?! Chce ponabijać nasze dzieci na pale jak jakiś barbarzyńca! – grzmią oburzeni rodzice.

urząd MArszałkowski projekt

I pokazują zdjęcia w jaki sposób zabezpieczono trampoliny na otwartym i jakże ruchliwym placu zabaw.

Rzeczywiście nasuwa się pytanie „co autor konstrukcji miał na myśli”. Oczywiście zapytamy w Urzędzie i przekażemy odpowiedź, gdy tylko nadejdzie.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

10 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Po dobrym Panie, lepszy nastanie. Gleń to marionetka Piskorskiego. Omamił wyborców. Dwa miesiące od wyborów i gościa nie widać.

 2. Marian mówi

  awaria którą należy naprawić ale to nie obecny burmistrz przecież postawił te ,, zabezpieczenia ”
  więc radzę się zastanowić ewentualnie zgłosić tam gdzie trzeba a nie wypisywać bzdury i szukać winowajcy…

 3. po co to mówi

  jak na madki 800 + wódka +papieros to ok

 4. zgrywus mówi

  Spoko co się złomka czepiacie podobno już sprowadził stado dentystów (czyt. przedsiębiorców) bo w żłobku cukierki rozdawał (czyt. zadbał o przyszłych pacjentów ) dla sprowadzonych biznesmenów.

 5. - mówi

  A czyje to „pociechy” zniszczyły trampoliny – to rodziców już nie obchodzi? Burmistrza chyba też bo to za poprzedniego było budowane a poza tym WSZYSTKO DLA MŁODZIEŻY – róbta co chceta , bośmy wam obiecywali przed wyborami imprezy, tańce, hulanki, swawole, abyśta tylko na nas zagłosowali.

 6. Obiektywnie mówi

  nie wiem czy to był dobry wybór zmiany burmistrza, nie oceniam od górnie ale po roku będzie widać co zrobił , puki co to w sumie nic. A obietnice będą rozliczone przez ludzi. albo wyjdzie na gościa jak będzie dobrze wszystko wykonywał albo na głupka który się pchał do władzy i będzie kompromitacja w mieście. puki co szansę ma się wykazać

 7. Anonim mówi

  może złomem to zastawić ?

 8. miotła mówi

  Nic złego się nie stanie jezusek ma w opiece dzieci

  1. Anty zlomek mówi

   Teraz bedzie gral Judasza

 9. Z mówi

  Burmistrz zapadł się pod ziemię po wyborach. Pewnie jest zbyt zajęty ściąganiem „inwestorów” niech ktoś zrobi jakiś licznik żeby się nie pogubić w tym jak wielu ich przybędzie do końca kadencji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.