- Reklama -

Sięgnij po grant w ramach projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej w partnerstwie z Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych jest realizatorem (operatorem) projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3" na terenie województwa lubelskiego, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W ramach konkursu kwotą do 5000 zł wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej sferze pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych, zarejestrowanych na terenie woj. lubelskiego.

Projekt dotyczy udzielenia wsparcia młodym organizacjom, grupom samopomocowym oraz grupom nieformalnym z terenu województwa lubelskiego w formie mikrodotacji, szkoleń, konsultacji, doradztwa.

Nabór wniosków na konkurs trwa od 1 do 28 lutego 2019 r. Pula środków finansowych wynosi 300 000,00 zł, a pojedyncza dotacja do 5000 zł. – Pragniemy poinformować, że dzięki szkoleniom we wszystkich powiatach województwa lubelskiego zainteresowanie społeczności lokalnych, młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w realizację lokalnych inicjatyw było bardzo duże. Na konkurs grantowy w latach 2014-2018 wpłynęło ponad 2400 projektów z woj. lubelskiego – informuje Halina Maciocha, specjalista ds. szkoleń.

Bezpłatne szkolenie beneficjentów projektu odbędzie się 21 lutego 2019 r. o godz. 16.00 w sali nr 11 w Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A przy ul. Kościuszki 65 w Biłgoraju. – Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy chcą złożyć swój projekt w konkursie, do skorzystania ze szkolenia. Będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu i umówienia się na indywidualne konsultacje wniosków z mobilnym animatorem – dodaje.

Szczegółowy harmonogram szkoleń i dodatkowe informacje dostępne na stronie projektu www.lubelskielokalnie.lbl.pl.

 

Kontakt w sprawie szkoleń (południe województwa): Halina Maciocha, specjalista ds. szkoleń; tel. 503 306 556; e-mail: h.maciocha@barr.org.pl.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.