- Reklama -

- Reklama -

Siatkówka w Dąbrowicy

W niedzielne popołudnie w jednej z miejscowości leżących w gminie Biłgoraj został rozegrany turniej piłki siatkowej. Wzięło w nim udział 8 drużyn.

- Reklama -

W niedzielę na boisku do piłki siatkowej przy torach w Dąbrowicy został rozegrany turniej piłki siatkowej, zorganizowany przez strażaków z OSP Dąbrowica we współpracy ze stowarzyszeniem „Dąb” w Ciosmach.

– Celem dzisiejszej inicjatywy było upowszechnienie kultury fizycznej. Plan był taki, aby dzisiejszą niedzielę spędzić aktywnie, aby była to alternatywa dla siedzenia w domu przed komputerem czy telewizorem – opowiada Edyta Szuba, organizatorka wydarzenia.

- Reklama -

Już w najbliższym czasie strażacy razem ze stowarzyszeniem zorganizują kolejne sportowe wydarzenie, podczas którego we wspaniałej atmosferze będzie można spędzić niedzielę.

– Już dzisiaj chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich na kolejną akcję, którą organizujemy. Będzie to rajd rowerowy na Porytowe Wzgórze, który odbędzie się 6 września – dodaje organizatorka.

W zawodach wzięło udział 8 drużyn, których zawodnicy na koniec turnieju otrzymali upominki, a trzy najlepsze zespoły otrzymały specjalne nagrody.

~Kuliński Michał

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.