Siatkarze z Biłgoraja zagrali w finale (FOTO)

Siatkarze Medyka Biłgoraj zajęli drugie miejsce w XXVIII Turnieju Piłki Siatkowej z ok. Święta Niepodległości o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Biłgoraja. W finale przegrali z zespołem z Sieniawy 1:3.

W tegorocznym rozgrywkach startowało 10 zespołów. Turnieje eliminacyjne wyłoniły cztery najlepsze zespoły, które rozegrały w hali sportowej OSiR w Biłgoraju dwa mecze finałowe.

W pierwszym spotkaniu – o MIEJSCE TRZECIE – Axstone Zamość pokonał Dynamikę Lipiny Dolne 3:0 (25:15, 25:18, 25:23).

W FINALE spotkały się drużyny: Medyk Biłgoraj i RS Gold Team Sieniawa. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników z Podkarpacia, którzy wygrali w setach 3:1 (23:25, 25:17, 25:18, 25:18).

Na zakończenie Turnieju,  Przewodniczący RM Biłgoraja,  Andrzej Łęcki wręczył najlepszym zespołom Puchary i pamiątkowe medale.