- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Sezon komunijny rozpoczęty w Biłgoraju

W Biłgoraju rozpoczyna się dziś sezon komunijny. W parafii Trójcy Świętej i WNMP do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przystąpią głównie dzieci z SP nr 1 w Biłgoraju, oraz w parafii Jana Pawła II, gdzie komunię przyjmą dzieci należące do parafii. Zdjęcia oczywiście natychmiast w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

- Reklama -

 Komunie w Biłgoraju zaczynają się dziś w dwóch parafiach: Trójcy Świętej i WNMP, gdzie do sakramentu przystępują przede wszystkim  dzieci z SP nr 1 w Biłgoraju oraz w parafii Jana Pawła II, gdzie komunię przyjmą dzieci należące do parafii.

12 maja Pierwsza Komunia odbędzie się w parafii św. Jerzego. Tam do sakramentu przystąpią głównie dzieci z SP nr  5 w Biłgoraju. W sanktuarium pw. Marii Magdaleny uroczystość odbędzie się 19 maja (głównie dzieci z Trójki”). Ostatnia tegoroczna uroczystość pierwszokomunijna odbędzie się 26 maja w parafii Chrystusa Króla w Biłgoraju. W tym kościele sakrament przyjmą trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 oraz z Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.